مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى :​عضو کمیته روابط بین الملل دفتر رهبری:شناخت طرح و برنامه دشمن ضروری است/ دینداری و روشنفکری شاخصه اصلی مردم پاوه است
صفحه اصلی » مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامی 

​عضو کمیته روابط بین الملل دفتر رهبری:شناخت طرح و برنامه دشمن ضروری است/ دینداری و روشنفکری شاخصه اصلی مردم پاوه است


1396/03/27

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تقریب به شهر مرزی پاوه، حجت الاسلام سید کمیل باقرزاده جمعه شب در جریان دیدار کاروان اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی با مردم پاوه و اورامانات در مسجد قبا شهر پاوه اظهار کرد: تقوا زمینه ساز جدایی حق از باطل است و یکی از آثار ان دشمن شناسی است.

وی افزود: شناخت طرح ها و برنامه های دشمن لازمه مبارزه با دشمنان است و حضور عالمی فرزانه و جلیل القدر همچون ماموستا قادری در این منطقه مایه خیر و برکت برای ایران اسلامی است.

حجت الاسلام باقرزاده خاطر نشان کرد: طرح و برنامه اصلی دشمن در این منطقه و جهان اسلام بر مسئله قومیت و مذهب استوار است و اگر عده ای به اسم کرد و اهل سنت می آیند و یک جنایتی را انجام می دهند دنبال ایجاد تفرقه و کدورت در بین امت اسلامی هستند.

وی افزود: گسترش تبادلات فرهنگی و تقویت ارتباطات و رفت و آمد ها می تواند عاملی مهم در مقابل توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان باشد و امروز این کاروان به نمایندگی از طیف عظیمی از ملت ایران که در فضاهای رسانه ای و مجازی و در محافل مختلف ارادت و محبت خویش را به مردم کردزبان و اهل سنت این منطقه ارزانی داشته اند راهی شهر پاوه و منطقه اورامانات شده اند.

عضو کمیته روابط بین الملل دفتر مقام معظم رهبری در ادامه سخنان خود اظهار کرد: مقام معظم رهبری در سفرشان به شهر پاوه که در سال 90 انجام شد به دو ویژگی مهم مردم این شهر یعنی دینداری و روشنفکری اشاره کردند.

حجت الاسلام باقرزاده افزود: پایبندی بر شریعت و آموزه های اسلامی و روشنفکری و آگاه بودن به مسائل روز از جمله ویژگی های بارز مردم پاوه است که این ویژگی ها سد مستحکمی را در برابر تفکرات تکفیری و تندروانه در این منطقه ایجاد کرده است.

[ دفعات بازدید: 165]

نظرات کاربران
نام
پست الکترونیک
متن
کد امنیتی