مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى :رئیس اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی:حامل پیام محبت و برادری مردم ایرانیان برای مردم پاوه و اورامانات هستیم
صفحه اصلی » مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامی 

رئیس اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی:حامل پیام محبت و برادری مردم ایرانیان برای مردم پاوه و اورامانات هستیم


1396/03/27

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری تقریب به شهر مرزی پاوه، وحید یامین پور جمعه شب در جریان دیدار کاروان اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی با جمع کثیری از مردم پاوه و اورامانات در مسجد قبا شهر پاوه اظهار کرد: مردم کرد اهل سنت تاج سر ما هستند و ایرانیان حساب افراد بدکاری را که تنها شناسنامه آنها کردی است را با مردمان این خطه جدا می دانند و ما حامل این پیام هستیم.

وی افزود: باید جلوی فتنه بزرگ را که ایجاد تفرقه و تکدر خاطر در بین هم وطنان است را بگیریم چرا که دشمنان با تمام توان در این مسیر گام بر می دارند.

یامین پور خاطر نشان کرد: این کاروان حامل پیام گرم مردم تهران، مشهد، قم و سایر نقاط کشور به مردم پاوه و اورامانات و همه هم وطنان کرد زبان و اهل سنت است و اعلام می داریم که حرکات چند فرد گمراه نمی تواند حلقه های اتحاد و انسجام را در بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشور خدشه دار کند.

وی در بخشی دیگر از سخنان خود از حضور ماموستا قادری در منطقه پاوه و اورامانات به عنوان نعمتی بزرگ برای نظام اسلامی ایران یاد کرد و گفت: ماموستا قادری نه تنها یک مرجع دینی بزرگ برای اهل سنت منطقه هستند بلکه یک چهره ملی بوده و حضورشان مایه وحدت است.

وی در پایان سخنان خود از ایثارگری ها و خدمات چندین دهه ای مردم پاوه و اورامانات در حراست از ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی تقدیر کرد و گفت: ملت ایران همواره قدردان این خدمات خواهند بود.

[ دفعات بازدید: 118]

نظرات کاربران
نام
پست الکترونیک
متن
کد امنیتی