مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى :​مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در خبرگزاری تقریب برگزار شد
صفحه اصلی » مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامی 

​مراسم بزرگداشت روز خبرنگار در خبرگزاری تقریب برگزار شد


1396/05/17

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، در این مراسم، آقای رضا شاکری، مدیرعامل خبرگزاری تقریب ضمن تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار دفاع مقدس و همچنین شهید صارمی که در سال 77 در افغانستان به شهادت رسید، تأکید کرد: روزی برای ما روز خبرنگار است که هم حس هویت خبرنگاری داشته باشیم و هم به این هویت افتخار کنیم.
 
وی با اشاره به اینکه در چند ماه اخیر شاهد تحولات جدی در خبرگزاری تقریب بوده ایم، خاطرنشان کرد: ما در این مدت بازتاب های بسیار خوبی گرفته ایم و در بسیاری از زمینه ها، از آنچه که برای سال 96 پیش بینی کرده بودیم، جلوتر هستیم.
 
آقای شاکری با بیان اینکه خبرگزاری تقریب در حال حاضر دارای 5 سایت در زبان های مختلف است، گفت: اخیرا شبکه های اجتماعی خبرگزاری تقریب نیز فعال شده است و باید سعی کنیم که در ماه های آینده با تلاش بیشتر به نتیجه مطلوب تری دست یابیم.
 
وی اظهار داشت: ارتقای کمی و کیفی خبرگزاری تقریب در همه سایت ها حاصل کار جمعی بوده است و اگر خبرنگار بتواند تمام توانایی های خود را به کار گیرد، رضایت شغلی پیدا خواهد کرد و در نتیجه به خبرنگار بودن خود افتخار خواهد کرد.
 
مدیرعامل خبرگزاری تقریب در پایان سخنان خود بر ضرورت توجه بیشتر به وحدت ملی و مذهبی و محوریت هویت ملی در تولید اخبار تأکید کرد.
 
در ادامه این مراسم، دکتر محمد مهدی اسماعیلی، معاون خبر خبرگزاری تقریب، ضمن تبریک روز خبرنگار، خاطرنشان کرد: بحمدالله در چند ماه اخیر شاهد تحولات کیفی بسیار خوبی در خبرگزاری تقریب بوده ایم و تلاش کردیم که در بخش اطلاع رسانی، به هنگام، جامع و کامل حرکت کنیم. در نتیجه توانسته ایم رخدادهای مهمی را که می توانست به صورت عادی از آن گذر شود، به خوبی پوشش دهیم و نتیجه مطلوبی بدست آوریم.
 

وی ظرفیت های خبری در بخش فضای مجازی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: همه سایتهای خبرگزاری تقریب در همه شبکه های مجازی از جمله فیس بوک، تلگرام، توییتر و ... دارای حساب کاربری هستند.
 
وی از حمایت های آیت الله اراکی، دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی از این خبرگزاری تقدیر کرد و افزود: آیت الله اراکی با فهم خوب رسانه ای خویش تلاش کردند که فضای کار برای این خبرگزاری به خوبی فراهم شود و در ماه های آینده نیز ان شاء الله شاهد راه اندازی شبکه تلویزیونی خبرگزاری تقریب و تأسیس دفاتر خارج از کشور نیز خواهیم بود.
 
در پایان این مراسم، لوح تقدیری به خبرنگاران این مجموعه اهدا و از زحمات آنها قدردانی شد.

تهیه و تنظیم خبر: فرشته صدیقی

[ دفعات بازدید: 142]

نظرات کاربران
نام
پست الکترونیک
متن
کد امنیتی