مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى :انقلاب اسلامی ثمره شناخت، عشق و استقامت ملت ایران است
صفحه اصلی » مجمع جهاني تقريب مذاهب اسلامی 

انقلاب اسلامی ثمره شناخت، عشق و استقامت ملت ایران است


1396/11/21

به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، حجت الاسلام مفید کیایی نژاد ظهر امروز به عنوان سخنران قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته در جمع نمازگزاران سنندجی با تبریک ایام مبارک دهه فجر اظهار کرد: مردم ایران با شناخت از آرمان ها و اهداف متعالی انقلاب اسلامی به پیروی از امام خمینی(ره) برخواستند.

وی افزود: ملت ایران طی 39 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی در برابر انواع توطئه های داخلی و خارجی ایستادگی کردند و در این مسیر نیز از جان و مال خویش گذشتند.

حجت الاسلام کیایی نژاد خاطر نشان کرد: این استقامت و ایثار مردمی نشان از عشق آنان به انقلاب و آرمان های امام راحل بوده و به فضل الهی این عشق و ایثار سال به سال تقویت شده است و عزت و اقتدار روزافزون را برای ایران اسلامی به ارمغان داشته است.

مدیرکل حوزه ریاست مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود اظهار کرد: باید قدردان این نعمت بزرگ الهی باشیم و با تکیه بر وحدت و انسجام ملی خویش در برابر انواع هجمه ها و توطئه ها ایستادگی کنیم.

حجت الاسلام کیایی نژاد خاطرنشان کرد: به فضل الهی امسال نیز در راهپیمایی ضد استکباری ملت ایران در 22 بهمن شاهد خلق حماسه ای دیگر خواهیم بود و مردم ولایت مدار و مرزدار کردستان نیز در این راستا پیشرو خواهند بود.

[ دفعات بازدید: 124]

نظرات کاربران
نام
پست الکترونیک
متن
کد امنیتی